تبلیغات
اشنایی با فرمولهای کاربردی شیمی (chemicalfu.com) - مطالب آبان 1392
 
درباره وبلاگ


دوستان عزیز به خوش آمدید انشاالله به یاری و قوت الهی در اینده ایی بسیار نزدیک به شکل کاملا کلاسیک و آسان اقدام به ارایه فرمولاسیون های مختلف شیمیایی در زمینه های رنگ/رزین/چسب/پاک کننده ها/ پلیمرها / مواد آلی / مواد معدنی / شوینده ها و بسیاری از فرمول هایی خواهم کرد تا جوانان جویای کار بتوانند با سرمایه اندک اقدام به راه اندازی تولید مواد مختلف نمایند بدیهی است در این راستا تشویق و ابراز نظر شما دوستان بسیار کار ساز خواهد بود انشاللهمدیر وبلاگ : احمد مرادی
نویسندگان
نظرسنجی
از کدام موضوع بیشتر استفاده بردید؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

یک استوانه مدرج بزرگ (مثلا 500 میلی متری) برداشته و حدود 50 میلی لیتر پروکساید هیدروژن 30 درصد در آن بریزید. به اندازه یک سرنگ مایع ظرفشویی به آن اضافه کنید. استوانه مدرج را روی یک سینی بزرگ قرار دهید. یک فنجان چای خوری پودر یدید پتاسیوم به آن بیافزایید و عقب بایستید. تصویر متحرک زیر نتیجه را نشان می دهد (تا باز شدن تمامی فریم ها صبر کنید).


  تشکیل کریستال یخ

مولکول های آب خواص شگفت انگیزی دارند. یکی از آن ها نحوه ایجاد کریستال های گسترده از مولکول های آب در هنگام انجماد است. در این تصویر مشاهده می کنید که کریستال های یخ از برخورد بخار آب با یخ خشک پدید می آیند. مسحور کننده است!

7-12.gif

 مار

هنگامی که تیوسیانات جیوه II در معرض حرارت قرار می گیرد، به دو ترکیب تجزیه می شود که یکی از آن ها نیترید کربن است. این مواد فضای زیادی را اشغال می کنند و چگالی پایینی دارند. این فرآیند گرمازا است. محصولات این واکنش سمی هستند.


اوبلک خزنده

اوبلک اسم جذاب ترکیب نشاسته ذرت با آب است؛ این ترکیب مثال خوبی از سیال غیر نیوتنی است. نشاسته ذرت یک پلی ساکارید است که از پیوند مولکول های گلوکز ایجاد می شود. هنگامی که در آب به صورت سوسپانسیون در می آید این مولکول های شبکه ای را ایجاد می کنند که در مقابل حرکت سریع مقاومت می کند اما هنگامی که به آرامی حرکت می کنند، به آرامی از کنار یکدیگر عبور می کنند.

 واکنش بریگز روشر
واکنش بریگز روشر نخستین واکنش شیمایی نوسانی بود که در سال 1921 کشف شد. این واکنش شامل افزودن مقدار مناسبی پراکسید هیدروژن و یودات به محلول اسیدی است. کاهش یودات به یودین منجر به تغییر رنگ می شود. واکنش های پی در پی گوناگون منجر به تغییر غلظت ایودین شده و تغیر رنگ پی در پی را ایجاد می کند.
 
 تبلور استات سدیم
استات سدیم میتواند می تواند در آب در حال گرم شدن، حل شود. اما در هنگام سرد شدن محلول مولکول های استات سدیم متبلور می شوند. اگر مقدار کمی تلاطم در محلول باشد فرایند آغاز می شود. در این تصویر با ضربه به شیشه عملیات تبلور آغاز می شود. همچنین گرمای نهان را آزاد می کند که همان مکانیسمی است که در گرم کننده های طبی مورد استفاده قرار می گیرد.
تلفن تماس 09331511989صنایع شیمیایی ماهان کاربردی شیمی جهت راه اندازی صنایع کوچک شیمیایی چسب رنگ مواد شوینده و پاک کننده پلیمر های پلاستیک ومشاوره فرمولاسیون نمکها واسید های معدنی وترکیبات الی وپلیمری - chimical <

دلیل این اتفاق چیست؟

چون نقطه انجماد مایع درون لیوان بالاتر از صفر است،‌ وقتی یخ را كه دمای آن صفر یا زیر صفر است را به آن نزدیك می كنیم،‌به سرعت منجمد می شود.

 یک باز قوی (هیدروکسید سدیم) و یک اسید قوی (اسید هیدروکلریک) قرار گرفته است. در مقیاس مولکولی بازها اهدا کننده اکسیژن و اسیدها اهدا کننده هیدروژن هستند. 

اشنایی با فرمولهای کاربردی شیمی (chemicalfu.com)
با تلاش و تفکر می توان جهان را فتح کرد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
دوشنبه 20 آبان 1392 :: نویسنده : احمد مرادی
[https://www.facebook.com/photo.php?v=560233190714166&set=vb.543849322352553&type=2&theater]نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تعداد زیادی از طبیعی، عصاره های گیاهی و مواد شیمیایی ادعا به اثرات مفیدی بر روی عملکرد مغز انسان هستند. ژانگ ( 54) عصاره ها و ترکیبات از 85 گیاهان دارویی فردی که اثر بالقوه برای درمان اختلالات روانی بر اساس مدل رفتاری حیوانی به تنهایی نشان داده اند مشخص شده است. با این حال ، تعداد کمی از محصولات مبتنی بر گیاه در مطالعات بشری و روش مناسب ارزیابی شده است. جستجو ادبیات ساده با استفاده از نام فرد ازچند عصاره ها و ترکیبات زیر مورد بررسی (به استثنای نیکوتین و کافئین) تولید برخی از 30،000 انتشارات . 3 پلی فنول تک [ دور نگه داشته شدند - 3 گالات (EGCG) ، کورکومین curcumin، و رسوراترول ] تنها مشارکت 15،000 مورد از این مقالات ، اکثریت قریب به اتفاق که در 10 سال گذشته منتشر شده است. این نشان دهنده یک مقدار زیادی از تحقیقات و به طور طبیعی این سوال از اثر نهایی مداخلات در سوال را افزایش می دهد . زیر شاملبررسی مختصری از شواهد اطراف آن تعداد انگشت شماری از عصاره های گیاهی و مکمل های انواع خاص فیتوکمیکال ها که شواهد کافی از اثر به دست آورد و یا به سطوح کافی از پژوهش شده اند اجازه می دهد تا هر گونه نتیجه گیری به عنوان اثر خود را از لحاظ بهبود عملکرد مغز است . پلی فنول ها را بر اساس منافع عظیم آنها در حال حاضر تولید گنجانده شده است.

پالت متابولیتهای ثانویه را می توان به تعدادی از گروه های مجزا بر اساس ساختار شیمیایی و مسیر های مصنوعی ، و این گروه ها تقسیم می تواند در نوبه خود ، لازم است از لحاظ ماهیت نقش زیست محیطی خود را افتراق گسترده و در نتیجه اثرات نهایی خود را و سمیت نسبی در حیوان مصرف . عصاره / فتوشیمی های کمتر توسط ماهیت شیمیایی اجزای فعال مشهور آنها گروه بندی می شوند. در این راستا، بزرگترین و شایع ترین گروه های انواع خاص فیتوکمیکال ها آلکالوئیدهای ها، ترپن ها ، و ترکیبات فنولی هستند.

آلکالوئیدها
آلکالوئیدها گروه ساختار متنوع در بیش از 12،000 چرخه نیتروژن حاوی ترکیبات هستند که در بیش از 20 درصد از گونه های گیاهی (55 ) یافت . اگر چه هیچ طبقه بندی واحدی وجود دارد ، آلکالوئیدهای اغلب بر اساسشباهت ساختاری ( به عنوان مثال ایندول آلکالوئیدها ) یا پیشرو مشترک ( به عنوان مثال benzylisoquinoline ، آلکالوئیدهای تروپان ، pyrrolizidine ، یا پورین ) مشخص شده است .

استفاده ثبت شده از آلکالوئیدهای برای اهداف دارویی امتداد برخی از سالانه 5000 (56) و این گروه شیمیایی اکثر سموم ، نوروتوکسین و psychedelics سنتی ( به عنوان مثال آتروپین ، اسکوپولامین و هیوسیامین ، از گیاه بلادونا Atropa ) ، و اجتماعی کمک کرده است داروها [ به عنوان مثال نیکوتین ، کافئین ، مت آمفتامین ( افدرین ) ، کوکائین، و مواد مخدر مصرف شده توسط انسان (57) . این گروه نیز فراهم می کند درمان مهار کولین استراز به طور معمول برای اختلال در نظم کولینرژیک از بیماری آلزایمر (AD) تجویز می شوند، مانند گالانتامین huperzine ، physostigmine ، و ریواستیگمین (2) .

در نظر از نقش های زیست محیطی خود ، آلکالوئیدها در درجه اول به عنوان تغذیه عامل بازدارنده و سموم در حشرات و علفخواران دیگر (8) عمل می کنند، در بسیاری از موارد به طور مستقیم در تعامل با اهداف مولکولی درون سیستم عصبی (13) . به عنوان مثال، آلکالوئیدهای منحصر به فرد به عنوان آگونیست و آنتاگونیست از طریق ، برای مثال عمل می کنند به انواع سیستم های نوروترنسمیترها ، اتصال مستقیم به neuroreceptors و تداخل با متابولیسم انتقال دهنده های عصبی ( مانند مهار کولین استراز ) ، عبور از ماوراء چیزی سیگنال ، و عملکرد کانال یون (13) و یا با تقلید از ساختار neurochemicals درونزا (11). تعدادی از گونه های گیاه خوار تخصصی اقتباس کرده اند یا تحمل یا جدا کردن آلکالوئیدهای گیاه میزبان خود را . با این حال ، آلکالوئیدهای مشتق شده از گیاهان ، طبیعت تابع و شیمیایی ، برای پستانداران ( 12) سمی هستند . هاگن و همکاران . ( 58 ) اشاره می کنند که اثرات روانگردان مواد مخدر اعتیاد آور آلکالوئید در نقش زیست محیطی خود را به عنوان عامل بازدارنده حشرات / سموم منتج شده است و نشان می دهد که خواص اعتیاد آور آنها ممکن است تا حدی به عنوان یک نتیجه از اختلاف در برخی از نقش DA بوجود می آیند در حشرات و پستانداران است.

نمونه هایی از برخی از متابولیتهای ثانویه آلکالوئید است که در استفاده مشترک به عنوان داروهای روان گردان ، مواد مخدر اجتماعی ، و یا توهم زا شده اند و در مطالعات حشره چه به عنوان ابزار ساده برای مدولاسیون از اهداف انتقال دهنده عصبی خاص و یا معادل آن، در مدل های حشرات از سوء مصرف مواد مخدر و اعتیاد استفاده می شود در جدول 1 نشان داده شده است . با توجه به مشخصات سمیت آنها و سطوح پایین اثربخشی در شرایط از مزایای به عملکرد مغز ، اعصاب و روان چند مبتنی بر آلکالوئید برای استفاده به عنوان nootropics در جمعیت های سالم مناسب هستند . دو استثنا بالقوه کافئین ، که توسط همه انسان ها مصرف می شود، و نیکوتین، جزء روانگردان از توتون و تنباکو . ساختار شیمیایی کافئین و نیکوتین در شکل 1 نشان داده شده است.


کافئین (و فتوشیمی های شرکت اتفاق می افتد ) .
کافئینآلکالوئیدهای پورین شده است . نقش زیست محیطی آن عبارتند از دفاع شیمیایی در برابر عوامل بیماریزا و گیاهخواران (59) و به عنوان یک allelopath داخل بوته بالقوه به وسیله آن مانع رشد و باروری گیاهان رقیب ( 60 ) . در حشرات، افزایش انگیختگی کافئین ، خواب را کاهش می دهد ( 46، 61 ) ، و کاهش تحرک تونیک (62) ، با این اثرات واسطه تعامل با گیرنده های آدنوزین D1 و DA (63) است . به طور مشابه، در پستانداران ، کافئین ،آنتاگونیست رقابتی A1 و A2 مهار گیرنده های آدنوزین ، که به نوبه خود منجر به فعال سازی از طریق افزایش فعالیت دوپامینرژیک و گلوتاماترژیک (64) است. کافئین ، همچنین دارای اثر ماده رگ فشار محدودیت در جریان خون مغزی و محیطی از طریق مهار گیرنده های آدنوزین A2A عروق (65) . مصرف مزمن کافئین ممکن است منجر به افزایش جمعیت گیرنده های آدنوزین و / یا حساسیت ، و این ممکن است عوارض خروج بعدی (66)، که عبارتند از: افزایش در جریان خون مغزی پایه (67) زمینه . برای انسان، کافئین ماده روانگردان پر مصرف در سراسر جهان است و یک افزودنی محبوب برای اثرات محرک ادعا خود را به محصولات است . جذب مقدار زیادی از تحقیقات و در دوزهای کم ، به طور کلی دیده می شود به افزایش هوشیاری ذهنی و عملکرد در وظایف توجه ، اگر چه آن پیشنهاد شده است که این اثرات فقط نشان دهنده کاهش خروج به عنوان یک نتیجه از استفاده محروم مصرف کنندگان کافئین و همیشگی در بسیاری از پارادایم تجربی (68) . با این حال ، کافئین نیز نشان داده شده است برای نشان دادن اثرات مشابه حتی زمانی که هیچ مدرکی دال بر عقب نشینی در مصرف کنندگان همیشگی (66 ، 69، 70 ) وجود دارد . در دوزهای بالاتر ، کافئین منجر به افزایش اضطراب، بی قراری، بی خوابی، تاکی کاردی، و تحریک روانی و در نهایت به مسمومیت با کافئین ، و ، در موارد شدید ، مرگ (71) .

شرکت اتفاق می افتد فتوشیمی های .
کافئین یک جزء فعال به طور بالقوه در بسیاری از غذاها و عصاره است که حاوی فتوشیمی های دیگر، از جمله چای ، عصاره چای سیاه و سبز گوارانا ( cupana Paulinia ) ، همسر ( بلوط سبز paraguariensis ) ، و کاکائو ( Theobroma کاکائو ) است. که در آن اثرات کافئین در این فرم ها بررسی شده است ، نتایج یا اثرات روانگردان که منتسب به محتوای کافئین از درمان نیست ، به عنوان مثال نشان داده اند پس از دوز منفرد از گوارانا که حاوی سطوح بالایی از ترپنوئیدها اما سطوح پایین کافئین (72) ، و یا مدولاسیون مستقیم اثر کافئین فیتوکمیکال همزمان رخ . به عنوان مثال، تجویز همزمان آمینو اسید L- theanine ، است که در چای یافت ، تخفیف اثرات منفی کافئین بر ​​فشار خون (73) و جریان خون مغز (DO کندی و CF هاسکل ، اطلاعات منتشر نشده ) و باعث اثرات شناختی آن (74).

نیکوتین .
نیکوتین یک آلکالوئید پیریدین از گیاه توتون Nicotiana آمریکایی است که به عنوانحشره کش و عامل ضدانگل زخمی شدن برگ و آسیب حشرات (55) القا شده است . نیکوتین است برای پستانداران بسیار سمی هستند ، و اگر چه مقادیر بسیار کم از کشیدن سیگار می شود ، نیکوتین را می توان در دوزهای کشنده ترانس dermally و یا به صورت شفاهی داده شده است . در حشرات ( دروزوفیلا ) ، نیکوتین فرار باعث بیش فعالی در دوزهای کم و کاهش فعالیت و فلج با دوز صعودی . این اثرات تحریکی اتصال مستقیم به گیرنده نیکوتین ACH و افزایش فعالیت دوپامینرژیک (33) واسطه. در پستانداران ، نیکوتین به طور مستقیم متصل به گیرنده های نیکوتین ACH ، با افزایش آزادی تعدادی از انتقال دهنده های عصبی ، از جمله ACH ، گلوتامات ، و 5 -HT ، با افزایش فعالیت DA در خواص اعتیاد آور تگمنتوم شکمی منطقه نیکوتین اساسی (75) . اثرات نیکوتین بر ​​توجه و حافظه بر اساس پیش بینی های کولینرژیک به قشر جلوی مغز و الزام آور مستقیم به گیرنده های در آمیگدال و هیپوکامپ ، به ترتیب (76 ، 77 ) با واسطه. در بهبود عملکرد مغز ، بسیار از تحقیقات اولیه مسائل مربوط به خروج مشابه مربوط به تحقیقات کافئین سر در گم شد . با این حال ، Heishman و همکاران . (78) متا تجزیه و تحلیل 50 روش مناسب ، دو سویه کور ، مطالعات کنترل شده با پلاسبو که ارزیابی اثرات نیکوتین از طریق روش های مختلف در افراد سیگاری nondeprived ، افراد سیگاری حداقل محروم ، و یا غیرسیگاری اداره . آنها به این نتیجه رسیدند که نیکوتین به طور مداوم عملکرد شناختی در تعدادی از حوزه ها، از جمله توجه ، حافظه اپیزودیک ، و حافظه کاری بهبود یافته است . درمان با نیکوتین ترانس درمال نیز برای اختلالات رفتاری و decrements شناختی مرتبط با سن و یک تعداد از شرایط ، از جمله اختلال نقص توجه بیش فعالی، AD، و اسکیزوفرنی (79) ارائه شده است. با این حال ، با توجه به خواص اعتیاد آور آن و اثرات فشار خون بالا / عروقی ، بعید به عنوان ماده کاندید برای بهبود عملکرد مغز در بزرگسالان سالم، nonelderly به نظر می رسد .

ترپن ها
ترپن ها هستندگروه متنوعی از بیش از 30،000 ترکیبات محلول در چربی است . ساختار آنها شامل 1 یا بیشتر واحد ایزوپرن 5 کربن ، که توسط همه تمام موجودات از طریق 2 مسیر بالقوه، و موالونات و ، اخیرا شناسایی ، از مسیرهای deoxy -D- xylulose (102) سنتز . ترپنوئیدها با توجه به تعداد واحدهای ایزوپرن آنها را شامل طبقه بندی ، ایزوپرن ، که خود سنتز و منتشر شده توسط گیاهان ، شامل 1 واحد و به عنوانhemiterpene طبقه بندی ، به مونوترپن ترکیب 2 واحد ایزوپرن ، ترپن ترکیب 3 واحد ، diterpenes شامل 4 واحد ، sesterpenes شامل 5 واحد ، سه terpenes ترکیب 6 واحد ، و tetraterpenes 8 واحد .

به عنوان یک گروه گسترده ها، ترپن ها نمایشگاهطیف وسیعی از مسمومیت از مرگبار کاملا خوراکی است و این است که در همراهی با طیف گسترده ای خود را از نقش های زیست محیطی، که شامل خواص ضد میکروبی و طیف وسیعی از خواص که جذب symbiotes برای مقاصد گرده افشانی ، پراکندگی دانه ، و نقش حفاظت متوسطه . این نقش دوم شامل ارائه سیگنال های شیمیایی موجود در هوا و بوی ، عطر، طعم، و طعم . مونوترپن ها نیز می تواند به عنوان antigerminative ، allelopaths phytotoxic (103 ، 104 ) عمل می کنند.

ترپن همچنین نمایشگاه طیف گسترده ای از اثرات آن در CNS حشرات است . به عنوان مثال، خواص بازدارنده نوروتوکسیک مونوترپن ها در بسیاری از حشرات نشان داده شده است که شامل فعل و انفعالات با سیستم octopamenergic ( مشابه سیستم نورآدرنرژیک در مهره داران ) ، مهار کولین استراز ، و تعاملات مستقیم های چندگانه با سیستم گابا ، از جمله محاصره گابا دردار کانال های کلرید و الزام آور آگونیستی و آنتاگونیستی ، مستقیم کننده های آلوستریکی و به گیرنده های گابا A (12 ) . گیاهان همچنین طیف گسترده ای از ecdysteroids از استرول هستند که آنالوگ ساختاری هورمون های حشرات و ممکن است یک نقش دفاعی را از طریق تداخل با دوره زندگی و رفتار حشرات گیاه خوار ، به عنوان مثال، به تاخیر انداختن شفیره ، دگردیسی و پوستاندازی (105) بازی سنتز . با این حال ، یکی از conundrums ترپن است که برخی از فیتو می تواند به عنوان عامل بازدارنده و جذب عمل می کنند . به عنوان مثال، 1،8 - cineole ، مونوترپن در روانگردان حکیم و عصاره های بادرنجبویه ، عمل به عنوان سم به پوشان Coleoptera و برخی از گونه های پشه ، اما نه به عنوان یک نتیجه از کولین استراز است خواص مهار کنندگی آن در بر داشت . آن را نیز بی ضرر برای برخی از گونه های دیگر ، برای زنبور عسل به عنوان مثال ، و به عنوان یک جلب معطر برای گرده افشانی حشرات عمل می کند . همچنین ممکن است به مکانیسم دفاع غیر مستقیم از جذب شکارچیان طبیعی حشرات از حمله به گیاهخواران های انتشارکوکتل ناشی از مواد شیمیایی کمک کند. (106) . به نظر می رسد بسیار بعید است که مواد شیمیایی جلب یک اثر منفی بر روی عملکرد سیستم عصبی symbiotes ها را داشته باشد، و آن را به خوبی ممکن است که مهار کولین استراز توسط متابولیتهای ثانویه ترپن را می تواند در شرایط رفتاری به حشرات که دارای یک رابطه همزیستی با به نفع رهبری گیاهی (106 ) . جالب است توجه داشته باشید که بسیاری از ترپنوئیدها نیز سمیت قابل توجهی به برخی از حشرات ، اما بسیار سمیت کم برای پستانداران (12) نمایشگاه است و این گروه از مواد شیمیایی در حال حاضر در یک میزبان از ادویه جات ترشی جات، طعم ، و غذاهایی که از رژیم غذایی ما را تشکیل می دهند اجزاء اصلی و ضروری هر دو در شرایط ارائه طعم و مزه و غذا خوردن سالم . نمونه های بارز در اینجا کاروتنوئیدها، با بتا کاروتن که اندوژن به ویتامین A. انسان تبدیل شده

یکی از ویژگی های کلیدی دیگر از ترپنوئیدها است که آنها به طور کلی در حال حاضر در مخلوط های پیچیده ای است که بازی نقش زیست محیطی متعدد ، متفاوت ، یا افزودنی برای گیاه ( 11) است . در بسیاری از موارد ، آنها همچنین نشان داده شده اند به عمل بگیرید . به عنوان مثال، فعالیت به طور طبیعی رخ می دهد ترکیبات monoterpenoid نشان داده شده اند به سنگین تر بودن از فعالیت ترکیبی از مواد شیمیایی تشکیل دهنده خود را در مهار رشد گیاهان رقیب (107) و از سمیت (108) ، دافع (109) ، و خواص بازدارنده در حشرات (110) و خواص مهار کولین استراز پستانداران (111 ، 112 ) . بسیاری از عصاره های گیاهی حاوی terpenoid بنابراین در برابر شناسایی یک جزء فعال ، در حالی که استاندارد کافی از عصاره های گیاهی نیز ثابت گریزان . ساختار شیمیایی یک انتخاب ترپن ها در شکل 2 نشان داده شده است.


جینکو بیلوبا .
عصاره برگ جینکو بیلوبا ( GB) دارو برای چندین هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته و در برخی از محصولات گیاهی اغلب گرفته شده در سطح جهانی هستند . آنها به طور معمول در بخشهایی از اروپا به عنوان یک nootropic سن و زوال عقل (113) تجویز می شوند. GB شامل تعدادی از ترپن بیولوژیکی فعال (بع بع) ، گونه خاص : بیلوبالید و جینکولیدها A، B ، C ، J و (114) ، و طیف وسیعی از فلاونوئید گلیکوزیدها . در داخل گیاه ، این ترکیبات مرتبط با حشره کش (115) antifeedant (116) ، و فعالیت های ضد میکروبی (117) و توسط عوامل استرس زا زیست محیطی ناشی از ( 118، 119 ) .

مکانیسم های مربوط به عمل GBCNS بالقوه عبارتند از : تضاد فاکتور فعال کننده پلاکت ، افزایش برسازنده NO فراهمی زیستی و در نتیجه اثرات سودمند بر روی پارامترهای جریان خون مغزی و محیطی در انسان ، مدولاسیون از تعدادی از سیستم های نوروترنسمیترها [ از جمله مهار کننده های مونوآمینواکسیدازو synaptosomal جذب DA، 5 -HT و نوراپی نفرین ] ، مهار و مهار رادیکال های آزاد ، هر دو در شرایط آزمایشگاهی و در خواص عصبی های محافظ داخل بدن، از جمله مهار عصبی آمیلوئید β ، و محافظت در برابر چالش های هیپوکسیک و افزایش استرس اکسیداتیو ( 120 - 122). در انسان ، تعدادی از آزمایشات تصادفی کنترل ارتقاء شناختی در بزرگسالان جوان پس از تک دوز از گیگابایت ( 123-127 ) و در هر دو جمعیت سالم شناختی جوان (128) و بالاتر (129 ، 130 ) GB برای 7 روز یا بیشتر اداره نشان داده اند ، اگر چه شواهد از این است که بدون ابهام نیست (131 ، 132 ) .

در نظر بسیاری از محاکمات ارزیابی اثربخشی GB با توجه به عملکرد شناختی در زوال عقل، یک بررسی جامع کوکران (133) متا تجزیه و تحلیل 33 مطالعه که گروه های درگیر مبتلا به زوال عقل یا اختلال شناختی وابسته به سن است . نویسندگان نتیجه گرفتند که "به طور کلی وجود دارد شواهد امیدوار کننده بهبود در شناخت و عملکرد مرتبط با جینکو . " با این حال ، در به روز رسانی و تحلیل مجدد اخیر ، نویسندگان (134) معیارهای ورود به مطالعه و تجزیه و تحلیل خود را تغییر داد و نتیجه گرفت که شواهد " متناقض بود و متقاعدکننده است . " این یافته توسط ارزیابی جینکو اخیر مطالعه حافظه ، که در آن هیچ تفاوت در نرخ تغییر حافظه ، توجه ، توانایی visuospatial ، زبان، و توابع اجرایی بین 3069 72-96 Y ساله در نظر گرفتن هر دو درخت چهل سکه 120 میلی گرم مشاهده شد مورد حمایت قرار گرفت دو بار در روز و یا دارونما . با این حال ، Kaschel (135) یادداشت که اکثریت قریب به اتفاق از زوال عقل و مرتبط با سن آزمایش کاهش شناختی صرفا به گزارش اقدامات جهانی است ، در نتیجه اثرات خاص به حوزه شناختی فرد پنهان شده است . در بررسی خود ، او 29 آزمایش تصادفی کنترل شده به روش کافی است که این اطلاعات ارائه شده و نتیجه گرفتند که درمان مزمن با GB منجر به بهبود در توجه، عملکرد اجرایی، و حافظه بلند مدت است .

بادرنجبویه ( بادرنجبویه ) .
بادرنجبویه (MO ) در استفاده دارویی به عنوان یک حفظی و ضد اضطرابی روانگردان برای بیش از 2 هزار سال (136) بوده است. از اجزای به طور بالقوه فعال ( بع بع ) آن در درجه اول شامل monoterpenoids و ترپن ها ، از جمله های geranial ، neral ، 6 - متیل -5 - hepten -2 و یک ، citronellal ، استات geranyl ، β - caryophyllene و β - caryophyllene اکسید ، و 1،8 cineole ( 137 ). خواص زیست محیطی خاص از ترکیبات اسانس MO عبارتند از بازدارنده های سمی به نماتد (138) و حشرات (139) و به عنوان گیاه phytotoxic allelopaths (103) ، اگر چه اجزاء منحصر به فرد نیز شده است به عنوان همکاران جاذبه همزیستی ( سیج زیر ) است.

CNS مربوطه در اثر آزمایشگاهی عصاره MO شامل خواص آنتی اکسیدانی (140 ، 141 ) ، تظاهرات خواص نیکوتین مستقیم و موسکارینی کولینرژیک گیرنده های اتصال در بافت مغز انسان (142 ، 143 ) ، و استیل کولین استراز است خواص مهار کنندگی (141 ، 142 ، 144) ناشی از هم افزایی بین اجزای (111 ) . MO عصاره نیزمیل برای گیرندههای گابا (145 ) و مهار این آنزیم ترانس گابا ، منجر به افزایش فعالیت گابا (146) . این خواص ممکن است زمینه مشاهدات یک کاهش در انتقال هر دو مهاری و تحریکی ، با یک اثر افسردگی خالص در انتقال نوروترانسمیترها ، در فرهنگ نورون های قشر مغز موش (147) و خواص ضد اضطرابی از لحاظ رفتار جوندگان (148) . قابل توجه آن است که بتا caryophyllene نیز لیگاند گیرنده کانابینوئید نوع 2 و در نتیجه ارائه می دهد بالقوه برای پیشگیری و درمان التهاب (149) .

در انسان ، 2، دوسوکور، کنترل شده با پلاسبو ، محاکمات متعادل متقاطع تصادفی decrements حافظه وابسته به دوز (150) و مدولاسیون ضد اضطرابی مانند خلق و خوی (150 ، 151 ) پس از تک دوز از MOعصاره اتانولی بدون نشان داده اند خواص اتصال گیرنده های کولینرژیک . دادگاه پس از آن انتخاب و ارزیابیبرگ خشک و محصور شده با ACH خواص اتصال نیکوتین و موسکارینی دارند ( در بافت مغز انسان ) ووابسته به دوز بهبود در عملکرد حافظه وظیفه و رتبه بندی از خلق و خوی (152) را نشان داد . این نتایج نشان می دهد که عصاره MO دارای خواص ضد اضطرابی سازگار است اما که الزام آور گیرنده کولینرژیک برای بهبود کلی در عملکرد مغز مورد نیاز است .

دو دو سو کور ، مطالعات کنترل شده با پلاسبو نیز اثرات MO در افراد مبتلا به زوال عقل به ارزیابی ، با بالارد همکاران . (153) پیدا کردن بهبود در تحریک و کیفیت زندگی پس از آروماتراپی اسانس در 71 بیمار مبتلا به زوال عقل شدید . آخوندزاده و همکاران . (154) همچنین کاهش تحریک نشان داد و بهبود شناختی ( مقیاس ارزیابی بیماری آلزایمر ، مقیاس شناختی ) و تابع رفتاری ( بالینی دمانس (زوال عقل) رتبه بندی ) به دنبالدولت از تنتور الکلی MO 16 هفته بههمگروهی کوچک ( N = 35 ) خفیف تا افراد مبتلا به زوال عقل متوسط ​​.

Panax جنسهیاجنسان .
عصاره های ساخته شده از ریشه های Panax جنسهیاجنسان ، به طور گسترده ای مصرف ترین عضو از خانواده Araliaceae ، Y تاریخ های دارویی 5000 ( 155) . قلمداد اجزاء اصلی و فعال شامل 40 یا بیشتر از ساپونین های تری ترپنی خاص مختص به گونه شناخته شده به عنوان جین سنوزید (156) . در داخل بوته، از جین سنوزید دارای فعالیت ضد قارچی / ویروس / باکتری ها، حشره ، و molluscicidal و اعمال اثرات آللوپاتی و antifeeding (157 ، 158 ) .

عصاره جین سنگ (GE ) اعمال خواص محافظ عصبی و قلبی و عروقی و زیر و بم کردن محور هیپوتالاموس هیپوفیز آدرنال و انتقال نوروترانسمیترها از طریق مجموعهای از مکانیسم در سطح سلولی ، از جمله مدولاسیون از سنتز NO (156 ، 159) . مدل های رفتاری حیوانات نشان می دهد که از جین سنوزید دارای antistress ، ضد افسردگی ، و اثرات ضد اضطرابی ، خستگی متوسط ​​، بهبود حافظه در جوندگان اختلال ، و بهبود یادگیری با پرورش نوروژنز و نیرومند ساختن طولانی مدت های تعدیل در هیپوکامپ (156 ، 159، 160) .

تا به امروز، شواهد از هر گونه عوارض از GE بر عملکرد جسمی یا اقدامات از خلق و خوی و کیفیت زندگی در انسان مبهم است ، اما این ممکن است مربوط به تناقضات روش در ادبیات (159) . در نظر عملکرد شناختی انسان،تصادفی ، دو سویه کور ، کنترل شده با پلاسبو ، محاکمات متعادل متقاطع تک دوز GE پیشرفت های مداوم در صحت عملکرد حافظه کار ( 161-163 ) ، بهبود در سرعت را نشان داده اند از انجام وظایف توجه (163) ، و کاهش تاخیر از پتانسیل های برانگیخته و مدولاسیون توپوگرافی از فعالیت های الکتریکی که توسط الکترو encephalography (164) اندازه گیری . Reay و همکاران . (165 ، 166 ) نیز نشان داد که GE بهبود عملکرد از وظایف دشوار حسابی روانی و خستگی ذهنی حاصل در افراد روزهدار است . این اثرات با کاهش همراه در سطح قند خون ناشتا همراه بود ، اما توسط coadminstration گلوکز (166) لغو شد . مطالعه اخیر (167) همچنین دوره درمان تا 7 روز و با تمرکز بر روی عملکرد حافظه کاری گسترش داد ، نشان دادن بهبود خلق و خوی در شرایط آرامش پس از هر دو دوز از جنرال الکتریک مورد بررسی (200 و 400 میلی گرم ) و بهبود عملکرد از زیر کار 3 پشت عملکرد دوز بالاتر ، اما کندتر پس از دوز پایین تر . هیچ مدرکی دال برافزایش اثر به دوره درمان طولانی تری وجود دارد.

مریم گلی و : مریم گلی lavandulifolia ( حکیم ) .
تاریخ سیج به عنوان یک تقویت شناخت و درمان برای کاهش عملکرد ادراکی امتداد بازگشت به یونانیان باستان است . 2 گونه شایع ترین استفاده از مریم گلی، مریم گلی و : مریم گلی lavandulaefolia ( SL) ، به اشتراک گذاری یک ترکیب مشابه ، با این تفاوت که SL شامل بسیار کمی از گیرنده گابا A به طور بالقوه سمی مخالفت thujone monoterpenoid (168) . اجزای فعال شایع عبارتند از چندین ترکیبات پلی فنلی و طیف وسیعی از مونوترپن ها ( به عنوان مثال 1،8 - cineole ، terpeneole بورنئول ، لیمونن ، کافور α - پینن ، و ژرانیول ) ( 111 ، 169 ) . گروه دوم اعمال یک الگوی پیچیده ای از اثرات زیست محیطی ، از جمله بازدارندگی نوروتوکسیک برخی از حشرات phytophageous ، به و جذب حشرات همزیستی برای گرده افشانی و اهداف دفاعی غیر مستقیم است ، با مهار کولین استراز به طور بالقوه یک نقش بازی در هر دو جاذبه و بازدارندگی (106) .

هر دو اسانس و عصاره آبی الکلی از مریم گلی در شرایط in vitro نشان داده اند برای مهار استیل کولین استراز انسانی ( 111، 112، 169، 170) و butyrylcholinesterase (112) ، با در مهار In vivo نیز در مغز جوندگان به دنبال تجویز خوراکی (171 ) نشان داده شده است. 1،8 Cineole نشان داده شده است به عنوان قوی ترین تک جزئی در شرایط مهار کولین استراز (111) اما با فعل و انفعالات مربوط به همکاری ( و تناقضات ) در میان اجزای افزایش قدرت کلی (111 ، 172 ) . α - پینن و ژرانیول همچنین نمایشگاه فعالیت های ضد التهابی و تمام عصاره SL و ژرانیول آن جزء فعالیت استروژن های اثبات (173 ) .

تعداد دو سو کور و کنترل شده با پلاسبو ، ، مطالعات متعادل متقاطع تصادفی در انسان سالم باعث بهبود حافظه ( 174-176 ) ، توجه / عملکرد اجرایی (176 ، 177 ) ، و خلق و خوی (175 ، 177 ) نشان داده اند پس از تک دوز از عصاره مریم گلی مهار کولین استراز یا اسانس . مطالعه اخیر به بررسی اثرات اسانس monoterpenoid SL با سطوح بالایی از 1،8 - cineole وIC50 برای مهار درد در یک دهم غلظت قبلا دیده . تک دوز تجویز به افراد بزرگسال سالم به بهبود توجه ، حافظه، و حافظه / اجرایی کار تابع عملکرد وظیفه و برای افزایش هوشیاری ذهنی (106) نشان داده شده است . A، دو سویه کور ، محاکمه واحد کنترل شده با پلاسبو درکوهورت کوچک ( 30 نفر ) از بیماران مبتلا به AD همچنین نشان داد بهبود عملکرد شناختی ( مقیاس ارزیابی بیماری آلزایمر ، مقیاس شناختی ) و رفتاری تابع ( بالینی دمانس (زوال عقل) رتبه بندی ) پس از دولت A16 هفته افیسینالیس تنتور الکلی (178) .
نوع مطلب : متفرقه هایی از شیمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
افیسینالیس L. سنبل الطیب ( سنبل الطیب ) .
عصاره سنبل الطیب (VE) به سابقه طولانی سنتی را به عنوان آرام بخش خفیف و anxiolytics ها (179) ، با این خواص منسوب به طیف وسیعی از مونوترپن ها و ترپن ها ، از جمله به valepotriates جنس خاص و اسید valerenic است . عصاره ریشه نیز حاوی سطوح قابل ملاحظه GABA (180) . اگر چه نقش های خاص زیست محیطی شده اند برای بسیاری از این ترکیبات مشخص نیست، valepotriates ها نشان داده شده است که در پاسخ به تعدادی از عوامل استرس زا زنده و فیزیکی (181) ناشی شده است . ترکیبات اتصال به انواع مختلفی از گیرنده های انتقال دهنده عصبی (182) ، از جمله گیرنده 5 - HT5A (183) ، است که در ریتمهای شبانهروزی و اضطراب دخیل است . آنها همچنین به عنوان تعدیل کننده های آلوستریکی کانال های گابا A زیرواحد خاص (184) و گیرنده های آدنوزین A1 (185) عمل می کنند. اسید و مشتقات Valerenic نشان داده شده است به اثرات ضد اضطرابی های قوی در جوندگان مدل (186) ، با این اثرات بیمه شده توسط در in vivo با اتصال به زیر واحد خاص ( β3 ) از گیرنده گابا A (187) .

در بدن انسان، تک دوز والرین نشان داده شده است به اخلال در هوشیاری و پردازش اطلاعات مربوط به عملکرد کار پس از 1-2 ساعت (188) اما نه صبح روز بعد از دولت ( 188، 189) . در 1 مطالعه ، سنبل الطیب نیز نشان داده شده بود به است هماثر به بنزودیازپین ها در کیفیت خواب و علائم های بیداری در بیماران سرپایی بی خوابی (190) و شواهد نشان می دهد اثر خاص زمانی که با هاپ (191 ، 192 ) coadministered . با این حال ، بررسی مطالعات ارزیابی اثربخشی VE شده اند تا حدودی بی نتیجه است ، با تنها 1 واجد شرایط، مطالعه روش مناسب کاهش اضطراب (193) . بررسی اثربخشی VE در اختلال خواب نتیجه گرفته اند که شواهد " امیدوار کننده است اما نه به طور کامل قطعی " بر اساس از 9 آزمایشات شامل (194) و تنها شواهد " پیشنهاد کرد که« والرین بهبود کیفیت خواب در اساس از 16 واجد شرایط تصادفی ، آزمایشات کنترل (195 ) . اخیر متا آنالیز که شامل 18 مطالعات (196) دریافتند که VE به طور قابل توجهی بهبود کیفیت خواب زمانی که بله ذهنی ساده / بدون سوال اما این شواهد از معمولی، پرسشنامه خواب مورد تایید قرار گرفت فاقد اندازه گیری شده است . به طور کلی، پژوهش در این منطقه مملو از تناقضات روش است، اما نشان می دهد VE با چند اثرات جانبی منفی همراه است.

فنولیک
فنولیک در سراسر همه پادشاهی گیاهی یافت می شود، با ~ 10،000 ساختار مشخص شده تا به امروز است . با چند مورد استثنا قابل توجه ، ترکیبات فنلی از پیش سازهای که توسط مسیر phenylpropanoid تولید سنتز می شود . از لحاظ ساختاری، آنها به اشتراک حداقل 1 حلقه آروماتیک هیدروکربن با 1 یا بیشتر از گروه های هیدروکسیل متصل است . ساده ترین ترکیب با این موتیف ساختاری مولکول فنل، که خود را در گیاهان رخ می دهد است. فنولیک از ترکیبات با وزن مولکولی کم ساده مانند فنیل ساده ، coumarins و مشتقات اسید benzoic متغیر است ، به ساختارهای پیچیده تر مانند flavanoids ها ، stilbenes و تانن است . از این تعداد، فلاونوئیدها نشان دهنده بزرگترین ، متنوع ترین گروه ، شامل برخی از ترکیبات 6000 ، همه از آن سهم مشترک ساختار اساسی از دو حلقه 6 کربن ، با یک پل به 3 کربن است ، که معمولا به شکل حلقه 3RD . Flavanoids پس از آن میتوانید با توجه به تغییرات از این اسکلت اولیه به chalcones ، فلاوون ها ، فلاونول ها ، flavanones ها ، ایزوفلاون ها ، flavan - 3 - OLS ، و آنتوسیانین ها (197 ) تقسیم می شود.

نقش زیست محیطی از ترکیبات فنلی شامل نقش بنیادی و ناشی از سمیت و تغذیه بازدارندگی در حشرات (198 ، 199 ) . با این حال ، آنها نیز به یک پالت خوش خیم تر از اثرات و درون بوته محافظ ، همزیستی ، و جلب / بازدارنده کمک . برای مثال، آنها در صورت حمله باکتریایی یا قارچی ناشی از ارائه عطر ، رنگ و عطر و طعم را به خود جلب حشرات های همزیستی و جلوگیری از گیاهخواران ؛ عمل به عنوان phagostimulants ؛ عمل به عنوان عوامل آللوپاتی در روابط داخل بوته و مدیریت روابط همزیستی با خاک باکتری است. در کنار این نقش ، بسیاری از ترکیبات فنلی نیز در دفاع آنتی اکسیدان و جذب نور UV (198 ، 199 ) نقش ایفا می کنند.

از لحاظ عملکرد CNS ، طیف گسترده ای از ترکیبات فنلی تعامل مستقیم با سیستم های نوروترنسمیترها . به عنوان مثال، در مدل های حیوانی ، طیف متنوعی از فلاونوئیدها فردی و ترکیبی که در عصاره های سنتی دارویی رخ می دهد اثرات ضد اضطرابی / آرام بخش از طریق اتصال مستقیم به گیرنده های گابا A (200 ، 201 ) ، افزایش شناختی از طریق آنتاگونیست گیرنده گابا A الزام آور و حاصل upregulation کولینرژیک (202) ، و اثرات ضد افسردگی از طریق مهار منو آمین اکسیداز و افزایش حاصل در سطح 5 -HT ، DA ، و نورآدرنالین مغز در نواحی انتخاب (203) . گیاهان نیز طیف وسیعی از فیتواستروژن های فنلی ، از جمله isoflavonones ، فلاوون ، stilbenes ، و lignans (204 ، 205 ) ، که با اخلال در عملکرد غدد درون ریز حشرات و اصلاح دوره زندگی خود را (205) به عنوان مواد شیمیایی دفاع در برابر herbivory عمل سنتز . به طور مشابه ، در پستانداران و دیگر مهره داران ، فیتواستروژن زیر و بم سیستم های هورمونی ، و در نتیجه عملکرد مغز ، از طریق انواع مکانیسم ( ایزوفلاون سویا زیر را ببینید) (205) .

فنل ، و flavanoids به طور خاص ، در کارخانه ها در همه جا هستند و در نتیجه نشان دادن یک جزء مهم از یک رژیم غذایی طبیعی انسان است . مطالعات اپیدمیولوژیکی ارتباط بین مصرف غذاهای غنی از فنولیک و یا نوشیدنی ها و بیماری های مختلف، از جمله سکته مغزی ، بیماری های قلبی و عروقی، و سرطان (206) و اختلالات عصبی مانند زوال عقل / AD (207 ، 208 ) پیشنهاد کرده اند . عملکرد شناختی در جمعیت مسن نیز نشان داده شده است با چای همراه است ، اما قهوه، مصرف (209) و مصرف غذاهای غنی از پلی فنل مانند شکلات، شراب قرمز و چای (210) .

به طور طبیعی، به ترکیبات فنلی متعدد همزیستی در غذاها . بسیاری از تحقیقات استفاده از مدل های حیوانی نشان داده اند، به عنوان مثال، عصاره توت با سطح بالایی از آنتوسیانین ها و یا پلی و دیگر قابل مغز توهین و decrements شناختی مرتبط با سن در جوندگان معکوس و دارایی می تواند مانع خون مغز (211) عبور . به طور مشابه، در انسان سالم ، مخلوط پیچیده ای از کاکائو flavanols ها نشان داده شده است برای افزایش ماده رگ فشار اتساع و مغزی جریان ضربه محیطی را در طول عملکرد وظیفه ، که توسط MRI عملکردی (212) نمایه شده است ، و بهبود عملکرد در شناخت وظایف خواستار (213) . پیشنهاد شده است که غذاهای غنی از فلاونوئید ممکن است محدود کردن neurodegeneration ، و جلوگیری از یا معکوس deteriations های طبیعی و یا غیر طبیعی در عملکرد شناختی (214) . با این حال ، اکثریت تحقیقات در این زمینه بر اثرات تک مولکول ها متمرکز شده و زیر شامل بررسی از شواهد اطراف آن 3 نامزد نویدبخش ترین تک مولکول است . ساختار شیمیایی از کورکومین curcumin ، EGCG و رسوراترول در شکل 3 نشان داده شده است.

کورکومین .
آن کورکومین است که پلی فنل curcuminoid مسئول رنگ زرد روشن زردچوبه ادویه هند ( زردچوبه L. ) ، شده است برای قرن ها در سیستم آیورودا از دارو برای درمان یک میزبان کامل از بیماریها، شامل التهاب (215 ) مورد استفاده قرار می گیرند. در داخل گیاه ، کورکومین curcumin با سرکوب قوی از باکتری ها، funghi و ویروسها همراه است، با این اثرات نیز هر دو در شرایط آزمایشگاهی و در مدلهای حیوانی (216) مشاهده شده است .

کورکومین اثرات متنوع و گسترده ای در اهداف مولکولی (217) . این خدمات عبارتند از فاکتورهای رونویسی مانند NF2 ، یک تنظیم کننده استاد پاسخ آنتی اکسیدانی ، پروتئین کیناز آنزیم ها ، که با اکثر مسیرهای سلولی ، به ویژه کسانی که درگیر با عبور از ماوراء چیزی سیگنال درگیر ، آنزیم ها مانند هماکسیژناز 1 ، یک پروتئین استرس پاسخ که عبارت است پس از مصرف کورکومین curcumin تنظیم مثبت و مرتبط با حفاظت از سیستم عصبی (218) ، تهاجم و رگزایی از بیومارکرهای مانند ماتریس متالوپروتئازها 9، که همراه است، در میان فعالیت های متعدد دیگر ، با ترمیم بافت و واسطه های التهابی مانند NF -kB و سیتوکین هایی همچون TNFα و IL- 1 و IL-6 (219) است . کورکومین ( در شرایط in vitro ) نیز مشاهده شده است در مهار متابولیسم پروتئین پیش ساز آمیلوئید (220) و دوز وابسته به مانع از تشکیل آمیلوئید β فیبریلهای و گسترش ، و همچنین بی ثباتی فیبرهای موجود (221) .

در حیوانات ، برخی از اثرات فیزیولوژیکی نسبت داده شده به کورکومین شامل فعالیت در برابر طیف وسیعی از بیماری های عصبی در مدل های حیوانی ، از جمله AD (222) ، اسکلروز متعدد (223) ، بیماری پارکینسون (224) ، neurodegeneration مرتبط با سن (225) ، اسکیزوفرنی (226) و افسردگی (227) . در حیوانات، کورکومین curcumin همچنین با پیشگیری از کسری شناختی (228 ) وتوانایی برای بهبود یادگیری و حافظه در مدل های موش AD و معکوس فراموشی ناشی از اسکوپولامین در موش (229) است در ارتباط است . یک مطالعه اپیدمیولوژیک بیش از 1000 60 - 90 ساله ، آسیایی nondemented شواهد آزمایشی عملکرد شناختی بهتر توسط مصرف کنندگان گاه به گاه یا مکرر کاری در مقایسه با nonconsumers و یا مصرف کنندگان نادر از کاری (230) ارائه بیشتر . البته یکی در نظر بگیرید که مواد تشکیل دهنده دیگر در کاری ممکن است ارائه این اثرات به تنهایی و یا در همکاری با کورکومین curcumin است .

با وجود ثروت in vitro و in شواهد حیوانات داخل بدن ، تا به امروز فقدان شواهد از مزایای بالینی در انسان وجود دارد ، می روم باز مسائل مربوط به فراهمی زیستی و biotransformation (231) . تا به امروز، بیش از 40 کارآزمایی خلبان کوچک در انسان تکمیل شده ارزیابی فارماکودینامیک / سینتیک و اثر بخشی در انواع گروه های کوچک بیمار (217) . کورکومین است که در حال حاضرموضوع از طیف گسترده ای از آزمایشات بالینی در حال انجام است . این شامل ارزیابی اثر بخشی آن در درمان AD به عنوان یک تک درمانی و در ترکیب با GB (232) .

EGCG .
تعدادی از پلی فنول های کاتچین در چای فراوان ( عصاره چای سیاه و سبز L.) مشهور به خواص دارویی فعال است . . 4 flavanols چای اصلی عبارتند از: (-) دور نگه داشته شدند ، (- ) epichatichin ، (- ) - epichatechin -3- گالات ، و EGCG ، با EGCG عموما تصور می شود مولفه های اصلی و فعال در چای سبز . ترکیبهای موجود در داخل بوته، ادعا در دفاع در برابر تهاجم عوامل بیماری زا ، از جمله حشرات ، باکتری ها، قارچ ها، و ویروس ها (233) درگیر هستند، مشاهده شده است به جابجا کردن گونه های گیاهی بومی که از ریشه Centaura maculosa ( خال خال exuded قنطوریون اسود ) (234) . حفاظت در برابر عفونت های باکتریایی و ویروسی نیز در برابر عوامل پاتوژن انسانی (235 ، 236 ) و همچنین مجموعهای از پارامترهای بهداشت و سلامت دیگر در انسان مشاهده شده برای بررسی ، نگاه کنید به (237) ] .

اثرات به طور بالقوه neuropotective است EGCG شامل اثرات مستقیم دیده می شود در آزمایشگاهی در شلاتور فلزی (238) ، به عنوان یک عامل ضد التهابی (239) ، و در کاهش آمیلوئید β و بهبود آمیلوئید β عصبی ناشی از (240 ، 241) ، با این خواص neuroprotectant در بخشی از طریق فعال شدن ژن بقای سلولی و مدولاسیون از پروتئین کیناز C سیگنالینگ (238) واسطه. EGCG نیز نشان داده شده است برای تسهیل انتقال کولینرژیک (242) ، افزایش رشد آکسونی (243) ، و زیر و بم کردن پارامترهای جریان خون مغزی در انسان های سالم ( : EL Wightman ، CF هاسکل ، JL Reay ، JS فورستر ، R. Veasey ، کندی ، منتشر نشده داده ها) .

در شواهد آزمایشات in vivo از مدل های حیوانی نشان می دهد خواص محافظت نورونی در صورت AD ( 244-246 ) و بیماری پارکینسون (247) و به زیر schemia / خونرسانی مجدد آسیب (248 ، 249 ) . دولت در دراز مدت از ترکیبهای موجود در چای سبز (63 ٪ EGCG ) همچنین نشان داده شده است به منظور بهبود عملکرد شناختی و افزایش ظرفیت آنتی اکسیدانی در رت های سالم (250) و موش تزریق شده با آمیلوئید β (251) . EGCG همچنین مشخص شد به میزان قابل توجهی افزایش طول عمر کاندیدا الگانس ، جالب توجه است، اگر چه این کار را تنها در مواقع افزایش گرما و استرس اکسیداتیو (252) مشاهده شد . این ممکن است نشان می دهد که عمر ( و شاید دیگر ) اثرات EGCG علت به اعمال آنتی اکسیدانی وupregulation استرس پروتئین مرتبط با مقاومت مانند هماکسیژناز 1 می باشد . در واقع، قبل از سلول ها با EGCG باافزایش در سطح هماکسیژناز 1 (253) همراه است. با وجود تعداد نسبتا کمی از تحقیقات به خواص محافظت نورونی EGCG در انسان ، گزارش شواهد اپیدمیولوژیک است که مصرف بیشتر چای / چای سبز با کاهش خطر اختلالات عصبی (254) و شیوع پایین تر اختلالات شناختی (210) همراه است . در شرایط مداخله مستقیم ، با وجود یک مطالعه آزمایشی اخیر رعایت هیچ عوارض شناختی از EGCG بعد از مصرف حاد 135 و 270 میلی گرم به شرکت کنندگان جوان و سالم، ( : EL Wightman ، CF هاسکل ، JL Reay ، JS فورستر ، R. Veasey ، کندی، اطلاعات منتشر نشده ) ، این یافته ها صفر می تواند به عنوان نتیجه از مصرف بولوس حاد شناختی شرکت کنندگان سالم دیده می شود. بنابراین پژوهش های آینده باید هر دو صورت حاد و مزمن مکمل ترکیبهای موجود در چای سبز به افراد سالم و جوان، و همچنین به کسانی که با پیری شناختی در نظر بگیرند.

راعی ( خیابان جان # x2019s های مخمر ابجو ) .
عصاره علف چای (HP) در استفاده دارویی ضبط شده اززمان یونانیان باستان (255) بوده است . HP شامل انواع گسترده ای از ترکیبات فعال زیستی بالقوه ، از جمله اسیدهای فنلی (به عنوان مثال اسید chlorogenic ) ، و طیف گسترده ای از فلاونوئیدها ( کوئرستین، quercitrin ، isoquercitrin ، روتین ، و hyperoside ، epigenanin ) ، ساختاری مشتق تابع phloroglucinol مرتبط از قبیل hyperflorin (256) و naphthodianthrones مانند hypericin . اثرات داروی ضد افسردگی و ضد التهاب HP در ابتدا به naphthodianthrones (257) و اخیرا به hyperforin ( 258، 259) و طیف وسیعی از ترکیبات فلاونوئیدی (260 ) نسبت داده شده است. آن است که در حال حاضر به طور گسترده ای پذیرفته شده است که دارایی های بالقوه مختلف سینرژیک عمل می کنند (261 ، 262 ) . در شرایط زیست محیطی ، بسیاری از این فتوشیمی های توسط عوامل استرس زا زنده و محیط زیست ( 263) از طریق یک مسیر اسید های NO و jasmonic ( 264) القاء شده و اعمال فعالیت های ضد میکروبی و ضد ویروسی [ با این و اثرات ضد رترو ویروسی با گسترش به مدل های حیوانی نیز (257) ] فعالیت antiherbivore ، از جمله از طریق القای نور در حیوانات مصرف (265) .

فراتر از خواص ضد التهابی و آنتی بیوتیک تلفظ شده (259) ، HP اعمال تعدادی از آثار به طور مستقیم مربوط به عملکرد مغز پستانداران ، از جمله مهار از نورون بازجذب 5-HT ، DA، نور اپی نفرین، گابا، و L- گلوتامات و افزایش حساسیت به انتقال دهنده های عصبی و گیرنده اتصال (266) . اثرات تابعی شامل اثرات محافظت نورونی ،میرایی از اختلال شناختی ، و بهبود عملکرد شناختی در جوندگان ( 267) .

در انسان ،اکثریت قریب به اتفاق از تحقیقات بر روی اثرات ضد افسردگی عصاره HP متمرکز شده است. در این حوزه ، یک تعدادی از بررسی و تجزیه و تحلیل متا اثر HP در درمان افسردگی خفیف تا در حد متوسط ​​(268) را تایید کرد. در بررسی اخیر کوکران لینده و همکاران . (269) ، در مجموع از 29 کارآزمایی های شاهددار روش مناسب گنجانده شد. در مشترک با بررسی های قبلی ، نویسندگان نتیجه گیری که عصاره HP به نظر می رسد نسبت به پلاسبو مؤثرتر و به عنوان موثر به عنوان داروهای ضد افسردگی استاندارد برای درمان افسردگی اساسی است . HP همچنین عوارض جانبی قابل توجهی کمتر از داروهای ضد افسردگی مصنوعی تولید می شود .

رسوراترول موجود .
phytoalexin رسوراترول (3، 4 ، 5 trihydroxystilbene ) در طیف وسیعی از گیاهان خوراکی در پاسخ به آسیب بافتی و عوامل استرس زا ی محیطی از قبیل حمله قارچی و ویروسی (270 ، 271) تولید می شود. اثرات ضد قارچی نیز در برابر قارچ های بیماری زا انسان (272) و اثرات ضد ویروسی علیه ویروس هرپس سیمپلکس (273 ، 274 ) مشاهده شده است.

مصرف رسوراترول با خواص درمانی محافظ های متعدد در پستانداران، از جمله افزایش طول عمر (275) ، ضد التهابی (276) و خواص ضد ویروسی (277) و محافظت در برابر سرطان و tumorogenesis ( 278) ، بیماری های قلبی عروقی (279) ، و آترواسکلروز ( همراه 280). با توجه به این 2 اثر دوم ، رسوراترول شده است با پارادوکس فرانسوی، به موجب آن مصرف شراب قرمز در برخی از فرهنگ ها پیشنهاد شده است برای کمک بهبروز نسبتا کم از بیماری عروق کرونر قلب با وجود یک رژیم غذایی بالا در چربی های اشباع شده (281 ، 282) .

مکانیسم های بالقوه محافظت نورونی از عمل عبارتند از : بهبود جریان خون و پرفیوژن ( 283-287 ) و ترویج دفاع آنتی اکسیدانی (288) ، که در داخل بدن هستند به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه از رسوراترول در تقویت خود دفاع آنتی اکسیدانی و درون زا بدن ( 289) از طریق upregulationمیزبان آنزیم های آنتی اکسیدان ( 290-292 ) . این ممکن است تا حدودی در نتیجه فعال شدن فاکتور رونویسی NRF2 ، که یک نقش مرکزی ایفا می کند در تنظیم وضعیت ردوکس سلولی (291) و مدولاسیون از کیناز پروتئین است ، که مشاهده شد باید با حفاظت از عصبی در برابر آمیلوئید β درگیر ناشی از سمیت (293) در شرایط in vitro ( 294 ) و در داخل بدن ، به ویژه در هیپوکامپ (295) . در داخل بدن، تجویز خوراکی نیز نشان داده شده است به کاهش تشکیل پلاک آمیلوئید β در منطقه به شیوه ای خاص در یک مدل موش تراریخته (296) .

با توجه به عملکرد شناختی، تعداد در مطالعات in vivo در جوندگان حفظ رفتار و عملکرد شناختی در موشهای مسن (297) و توهین مغزی ناشی از آزمایشگاه ( 298-302 ) نشان داده اند . در انسان ، دو سو کور و کنترل شده با پلاسبو مطالعه اخیر ،، ، متعادل میان بیش از گروه تحقیقاتی ما را ، اثر دوزهای منفرد از رسوراترول بر روی همودینامیک مغزی در انسان سالم با استفاده نزدیکی طیف سنجی مادون قرمز مورد بررسی قرار . در این مطالعه (303) ، دوزهای 250 و 500 میلی گرم جریان خون مغزی در قشر پیشانی مغز در یک روش وابسته به دوز در وظایف است که این منطقه مغزی را فعال افزایش یافته است، به عنوان غلظت هموگلوبین نمایه . هر دو دوز نیز منجر به افزایش غلظت هموگلوبین deoxy ، نشان می دهد افزایش جذب اکسیژن است . این تظاهرات از اثرات رسوراترول بر عملکرد مغز انسان ، تایید می کند که این پلی فنل ممکن است اثرات مفید هر دو در افراد سالم و افراد مبتلا به بیماری ها، از جمله AD و دیگر اختلالات عصبی ، که قابلیت decrements در جریان خون مغزی داشته باشند .

ایزوفلاون سویا .
عصاره سویا حاوی تعدادی ایزوفلاون سویا ( SI)، از جمله Genistein است diadzein ، و glycetin ، که ساختاری شبیه به استروژن (304) و نمایشگاه استروژن مانند اثرات ، از جمله اتصال به طور مستقیم به گیرنده های استروژن مهار آروماتاز ​​، و اخلال در استروژن سیگنالینگ (205) . به طور کلی، فرض بر این است که فیتواستروژن عنوان مواد شیمیایی دفاع عمل علیه herbivory حشرات ، اخلال در عملکرد غدد درون ریز و اصلاح دوره زندگی حشره و باروری است . نمونه های بسیاری از اثرات مشابه در مهره داران و پستانداران گیاهخواران (205) نیز وجود دارد.

SI اعمالتعدادی از اثرات مربوط به سلامت عمومی ، از جمله مدولاسیون عملکرد آنزیمی ، فعالیت آنتی اکسیدانی، عملکرد سیستم ایمنی، و مکانیسم های زیر بنایی سرطان (305) . این عوامل ممکن است اثر محافظت نورونی قلمداد ها و مشاهدات اپیدمیولوژیک آزمایشی از یک رابطه بین مصرف SI و سرطان پستان (306) زمینه . از لحاظ اثر بر عملکرد مغز ، آن را تئوریزه که ایزوفلاون افزایش بالقوه شناختی است . در مدل های حیوانی ، برخی از پیشرفت های پس از SI به عنوان یک نتیجه از مصرف مکمل با هر دو Genistein است (308) و SI (309) مشاهده شده است در تابع حافظه جوندگان های تخمدان (307) و در موش های میانسال یا مسن تر ، با پیشرفت همزمان در کولینرژیک (309) و عملکرد دوپامینرژیک واقع در جلو استخوان پیشانی (308) . در انسان، مصرف مکمل با SI در زنان نشان داده شده است به میزان قابل توجهی بهبود فیزیکی ، اما نه روانی ، علائم سندرم قبل از قاعدگی در مقایسه با دارونما (310) و SI در زنان یائسه ، نشان داده شده است برای بهبود رتبه کیفیت زندگی (311) ، کاهش هورمون تحریک کننده فولیکول و هورمون جسم زرد ، افزایش استرادیول (312) ، و اثرات مثبت متوسطی بر عملکرد عصبی و خلق و خوی (313 ، 314 ) . با این حال، قابل توجه است که تنها 4 از 7 مطالعات منتشر شده بین سال های 2000 و 2007 گزارش تاثیر مثبت ایزوفلاون بر عملکرد شناختی در این گروه (315) . در انسان هورمون سالم ، یک رژیم غذایی غنی از SI ، به عنوان یک رژیم غذایی تخلیه مخالف، به مدت 10 هفته وظایف حافظه کوتاه مدت و بلند مدت بهبود یافته در مردان و زنان ، با پیشرفت های اضافی در 2 وظایف اجرایی تابع برای زنان در گروه ( 314) . اخیرا ، مکمل SI به مدت 6 هفته در مردان با بهبود انتخابی درکار ​​حافظه کاری فضایی که در آن زن ها معمولا بهتر از مردان (316) همراه بود.

نوع مطلب : متفرقه هایی از شیمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


روغن استخراج شده از گیاهانی
سه راه اصلی برای استخراج روغن از دانه / مهره / گیاه و غیره وجود دارد : تحت فشار سرد ، فشرده expeller ، و استخراج با حلال . دو مورد اول شامل دستگاه که مکانیکی پرس برای به دست آوردن نفت . آخرین شامل یک ماده شیمیایی برای کمک به استخراج روغن از گیاه به عنوان ممکن است به همان اندازه به عنوان .
دلیل این پست است زیرا در حالی که جستجو برای روغن هایروغن دانه انگور آلی را که من پیدا کردم و با عرض پوزش به شما را نا امید ، اما ما نمی خواهد با استفاده از است که . به عنوان عاشقانه و دوست داشتنی به عنوان آن را برای تلفن های موبایل ، 145.00 دلار در هر گالن آن را به محصول خود را بیش از حد گران قیمت برای مصرف کنندگان به خرید . پس از صحبت با عرضه کننده کالا در مورد هزینه های نفت خود ، او با اشاره به یک زن و شوهر از چیزهایی که در مورد فرآیند استخراج روغن از دانه انگور است . این من فکر کردم ... من احتمالا باید همه این را می دانند !
بنابراین من برخی تحقیقات و متوجه شد که سه روش اصلی برای استخراج روغن از گیاهان وجود دارد و مهم است ! چگونه روغن استخراج شده است واقعا مهم است .
شما ممکن استگزینه های مختلف نفت که در قفسه های بازار فوق العاده ، فروشگاه تخصص خود را ، و غیره در دسترس شما هستند متوجه ، و غیره روغن کانولا، به عنوان مثال، ممکن است بگویند ، " expeller فشرده " یا " سرد فشرده " بر روی بطری . یا آن را فقط ممکن است می گویند: " روغن کانولا " .
Expeller فشرده بدان معنی است که روغن از گیاه را با استفاده از یک فرایند مکانیکی مواد شیمیایی استخراج شد . سخت تر از مهره یا دانه که شما در حال استخراج از فشار بیشتر است که باید به کار گرفته شوند . این نتایج در اصطکاک بیشتر و حرارت بالاتر .
سرد فشرده ، که از روش معمولا روغن های ظریف استفاده می شود ، بدان معنی است که آنها expeller فشرده ، اما در یک محیط کنترل حرارت . درجه حرارت در زیر 120-122 درجه فارنهایت نگهداری می شود
استخراج با حلال ، روش مورد استفاده در تقریبا تمام روغن های معمولی است. این روش با استفاده از عصاره های حلال برای به دست آوردن روغن از گیاه است که نه تنها تولید عملکرد عالی است ، اما آن را ارزان تر از روش سرد فشرده expeller ، و سریع آن است . مشکل این است که حلال است که معمولا استفاده می شود هگزان است . برخی از شرکت ها می گویند که حلال است در طی فرایند تبخیر ، اما دیگر می گویند برخی از این ماده شیمیایی در روغن باقی می ماند . بنابراین واضح است که مشکل با این روش وجود دارد. چه کسی می خواهد هگزان در روغن خود ؟ من مطمئن هستم که نمی کنند .... و من نمی خواهم محصول خود را به آن را داشته باشد یا ! ( بسیاری از اطلاعات در این مورد ، من سعی خواهد کرد و بعد از حفاری تا اطلاعات بیشتر )
ما 4 روغنهای مختلف از یک عرضه کننده کالا روز دیگر ، روغن هسته انگور ، کانولا ، روغن زیتون خالص ، روغن زیتون ، و روغن گلرنگ . ما هنوز برای آزمایش با آنها، اما من به سختی می توانید صبر کنید . و بله، من دو برابر چک با فروشنده ، روغن است که ما در حال آزمایش با تنها expeller فشرده و سرد فشرده است . ( من برگزار نفس من زمانی که او این را تایید کرد ... آه بزرگ امداد )
نظرات
آگوست 20th باشد ، 2013
در 9:04 PM
جان یهودی نوشت :

ما بسیار کوچک، راه اندازی کسب و کار پاپ کورن prepopped شده هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک روغن هسته انگور خوب است . ما باید خالص و عاری از مواد شیمیایی مانند هگزان است . آیا می توانید لطفا توصیه عرضه کننده کالا خود را ؟ این امر می تواند بسیار قدردانی است. و توسط راه، من واقعا دوست دارم به پاپ کورن خود را ! خوشمزه است و عادت تشکیل آن را برای پاپ کورن خود ما که من هر روز مصرف نبود . ما از ساحل چپ ، نه چندان دور از دره نپا، که در آن grapeseeds فراوان است .
نظر

نوع مطلب : متفرقه هایی از شیمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


کلاس جدید از حلال ارزان، غیر سمی ساخته شده از سوپ های تلفن همراه می تواند ترکیبات از گیاهان برای استفاده در مواد غذایی، محصولات آرایشی، و یا دارو بر اساس یک مطالعه جدید ( 10.1021/ac400432p Anal. شیمی 2013 ، DOI) استخراج ، . حلال می تواند یک راه سازگار با محیط زیست دوستانه برای منزوی کردن ترکیبات گیاهی بدون نیاز به حلال های آلی سمی را ارائه دهد.
جوان چوی هائه ، یک شیمیدان محصولات طبیعی در دانشگاه لیدن در هلند و همکارانش کشف این حلال های جدید در حالی که تحصیل متابولیت های موجود در سلول است . محققان متوجه شدم که برخی از مخلوطی از متابولیت های دارایویژگی از حلال های خوب ، مانند داشتن توانایی تشکیل پیوند هیدروژنی ، هیچ واکنش با آب ، فشار بخار کم ، و نقطه ذوب پایین .
نقطه ذوب برخی از این مخلوط به شدت کمتر از کسانی که از اجزاء منحصر به فرد خود ، که آنها را به عنوان حلال عمیق خوش گدازه طبقه بندی شده است . حلال که چوی تیم در بر داشت شامل مخلوط از قندهای ساده ، اسیدهای آمینه، و سایر متابولیت های رایج موجود در سلول است . طبیعی حلال خوش گدازه عمیق، یا NADES های های ( گیاهان گیاهی 2011 ، DOI: . 10.1104/pp.111.178426 ) از آنجا که این حلال ها شامل مولکولهای بیولوژیکی اساسی ، چوی و همکارانش یک اصطلاح جدید برای آنها ابداع شده است .
در مطالعه حاضر ، گروه چوی NADES را برای اولین بار برای استخراج ترکیبات فعال از یک گیاه استفاده می شود . گلرنگ شامل طیفی از مواد تجاری مفید ، از جمله برخی که به خوبی در آب حل نمی کند . این ترکیبات نیاز به حلال های آلی به طور بالقوه سمی برای استخراج . شیمیدانان صنعتی می خواهم به منظور کاهش استفاده از حلال های سمی به نفع تکیه بیشتر در مورد حلال سبز .
محققان برای آزمون توانایی استخراج NADES ، گلرنگ پودر را به NADES مختلف اضافه و سپس به آرامی حرارت داده می شود و هر مخلوط را به مدت یک ساعت هم زده . آنها خالص عصاره با روش کروماتوگرافی مایع با عملکرد بالا و شناسایی ترکیبات جدا شده با رزونانس مغناطیسی هسته ای و طیف سنجی جرمی .
حلال بازده جدید شبیه به کسانی که از حلال های آلی معمولی تولید می شود. بیشتر امیدوار کننده و نویدبخش ، یکی NADES حاوی اسید مالیک و پرولین استخراج رنگ زرد 8٪ hydroxysafflor بیشتر A- رنگدانه دارویی فعال در گلرنگ از یک محلول اتانول 40٪ است .
 
نوع مطلب : فرمولاسیون های متفرقه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 2 آبان 1392 :: نویسنده : احمد مرادی
ساخت عصاره


سلب مسئولیت: این صفحات تنها به عنوان یک منبع اطلاعات و سرگرمی و ارائه هشدارهای جدی را در برابر استفاده در جایی که مناسب معرفی شده اند. بدون ادعا برای اثربخشی از هر گیاه و نه برای هر درمان گیاهی تاریخی ساخته شده است. به هیچ وجه می توانید اطلاعات ارائه شده در اینجا را به جای استاندارد ، قانونی، حرفه پزشکی از هر کشور . علاوه بر این، برخی از این گیاهان بسیار سمی است و تنها باید توسط حرفه ای های مجاز که وسیله ای برای پردازش آنها به درستی به دارویی مناسب استفاده می شود . یکی از نکته آخر : بسیاری از گیاهان برای طیف گسترده ای از بیماری ها در گذشته مورد استفاده قرار گرفت ، اما آگاه باشید که بسیاری از استفاده های تاریخی ثابت کرده اند که بی اثر برای مشکلات که به آن به کار گرفته شد .

عصاره از عصاره گیاهی تازه از گیاه خشک

از عصاره مواد گیاهی تازه

اکثر گیاهان در فرم خشک شده خود استفاده می شود. کسانی هستند ، وجود دارد با این حال ، که باید در شکل تازه خود استفاده می شود مفید به عنوان داروها ، از آنجایی که آنها خواص درمانی خود را هنگامی که خشک است از دست دادن . یک گیاه اکیناسه استفاده مشترک ( اگر ما به قضاوت فروش خرده فروشی از عصاره ) است . از آنجایی که این آسان است به رشد در باغ خانه و ساده را در آشپزخانه است ، این یکی را به عنوان بهترین مثال خدمت می کنند.
اکیناسه پورپورا یکی از رایج ترین برای اهداف دارویی به کار گرفته است، اما بومیان آمریکایی تعدادی از کاربردهای مختلف برای انواع مختلف که به وفور یافت می شد . هر دو سنجد و E. pallida را می توان در جای E. purpurea که به منظور تقویت سیستم ایمنی بدن ، مورد استفاده قرار می گیرد .

در واقع، ، سنجد بود یک بار تنوع انتخابی برای طیف گسترده ای از بیماری است که نیاز به پاکسازی خون و اساس برای بسیاری از nostrums " روغن مار ' یکی دیگر از دوران تشکیل .

مشکل در استفاده از مواد گیاهی تازه این است که بدانیم چه نسبت باید برای هر گیاه خاص باشد . از آن نیاز به دسترسی به برخی از مجلد بسیار گران قیمت از کار علمی در مورد این موضوع .

از سوی دیگر ، به سادگی کاربران درحال بازدید از قفسه عصاره بهداشت مواد غذایی محلی و یا فروشگاه خود گیاه را به شما اطلاعات ارزشمند را . این نسبت باید به وضوح بر روی برچسب نوشته شده است. مطمئن باشید که یک عصاره استاندارد و یکی از کسانی که ادعا می شود 'فوق العاده ' قدرت و یا ساخته شده توسط برخی از فرآیند دیگر از روش استخراج آب / الکل آشنا است .

در کل آن را به مراتب امن تر برای جلوگیری از تجربه با عصاره های تازه، دیگر نسبت به اکیناسه ، مگر اینکه شما دنبال برخی از مطالعه بسیار جدی در ماده .

به عنوان به عنوان گیاهان سالم و بی خطر به نظر می رسد ، لطفا به یاد داشته باشید که آلرژی به برخی از گیاهان معمول هستند . اکیناسه متعلق به خانواده به عنوان نوعی ابروسیا ( کمپوزیته - خانواده دیزی ) و برخی از مردم می تواند به سایر اعضای این خانواده همان حساسیت .

اگر چه من با استفاده از مقادیر خاص به عنوان یک راهنما را به یک مقدار مناسب از عصاره ، لازم است به این مقدار فکر می کنم در هنگام انجام این کار برای خودتان نیست. این عصاره خاص خواهد شد و در نسبت 1 تا 3 ( 1 قسمت گیاه به 3 بخش مایع ) ساخته شده است .

برای تلفن های موبایل بسیار مستقیم به جلو تا زمانی که ما به یاد داشته باشید که بخشی از مایع ما در حال حاضر در مواد گیاهی قفل شده است .

اوه اوه - در حال حاضر چه ؟
چگونه می توانم وزن مایع از وزن خشک جدا ؟

( اگر شما احساس می کنید اضطراب خود را افزایش - جیغ مجاز است )

اگر شما یک مایکروویو و یااجاق گاز - شما می تواند به توقف جیغ کشیدن دارد. این فرایند این است که بد نیست ، اما شما ممکن است بخواهید به یک ماشین حساب به شما کمک کند با آن دسته از مهارت های ریاضی مومیایی شما فکر می کنید شما هرگز می خواهم پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان را بالا نیاز دارند .

ما می خواهیم 2 اونس . تازه حفر شده، شسته شده و بصورت تماسهای مکرر Echinaea خشک ریشه ( اجازه می دهد تا رطوبت تا حد امکان از ریشه قبل از توزین و پردازش خشک ) . ما همچنین می خواهم یکی دیگر از 1 یا 2 اونس . از ریشه به مقدار آب را تست کنید.

ریشه اکیناسه باید در سال دوم خود را پس از یک یا دو یخبندان سخت برداشت شده است.
وزن قطعه نمونه خود را برای تست .

اجازه دهید با استفاده از 2 اونس ما . به عنوان مثال.

درشت به ریز ریز کردنمواد گیاهی و روی حوله کاغذی در مایکروویو و شروع به به آرامی خشک کردن ریشه در قدرت 50٪ تا زمانی که کاملا خشک است . یا شما می توانید آزمون چند روز پیش کار ، دریافت نتایج خود را و رفتن به عقب و برداشت ریشه بیشتر برای عصاره .

روش دیگر خشک کردن (اما نیاز به زمان بیشتر ) به آرامی مواد درشت خرد شده در یک اجاق حرارت کم و یا بر روی یک سینی نم خشک .

هنگامی که مواد گیاهی خشک است ، دوباره آن را وزن می شود.
وزن در حال حاضر چیست ؟

کسر آن از وزن تازه اصلی و شکل درصد .

برای به خاطر استدلال ، اجازه دهید ما می گویند که ما با 2 اونس آغاز شد . ریشه تازه و در حال حاضر 1 اونس . از ریشه خشک - که به معنای گیاه حاوی 50 ٪ آب یا 1 اونس است . مایع . این اطلاعات ما نیاز به ادامه است. ما خواهد بود با 6 اونس . عصاره با 2 اونس . مساوی به 1 قسمت از 3 قسمت از مایع .


روش
مرحله 1:
درشت ریشه و مکان در یک مخلوط کن ریز ریز کردن. ما 2 اونس . ریشه است که ما می دانیم به 50 درصد آب پس از خشک کردن نمونه ما .

از آنجایی که ما با استفاده ازمتوسط ​​50/50 آب و الکل برای استخراج خواص گیاهو ما می دانیم که ما در حال حاضر 1 اونس است . آب در مواد گیاهی ، به ندرت باقی مانده است برای اضافه کردن الکل به اندازه کافی خالص (و * آب در صورت لزوم ) را تشکیل می دهند اولین قسمت از فرمول ما . نزدیک ترین ما می توانیم به الکل خالص 190 اثبات ( Please! هیچ شعله باز و یا سطوح گرم در اطراف این مسائل فوق العاده قابل اشتعال ) است.

(* اگر مواد گیاهی ما 40 ٪ آب شده بود، ما را 1 اونس اضافه کردن الکل به همراه مقدار کمی از آب مقطر تفاوت 10 درصد را تشکیل می دهند . )

دو محصول است که می تواند در این strenth خریداری شده وجود دارد - بهار Everclear و پاک کردن .
گام 2 :
بخش آب از مواد گیاهی در حال حاضر در مرحله 1 خود اختصاص داده و همه که باقی می ماند این است که اضافه کردن 2 بخش باقی مانده از مایع است که 50 ٪ آب و 50 ٪ الکل . پور 4 اونس . 100 اثبات ودکا (به یاد داشته باشید که این الکل 50٪ و 50 ٪ آب ) به مخلوط کن .

شما در حال حاضر ریشه ، الکل خالص ، و آب میوه، در مخلوط کن . از بخش مایع - 3 اونس است . الکل و 3 اونس آب است. 6 اونس وجود دارد . از مایع 2 اونس از ریشه تازه ( که بخشی از آن آب است و به حساب برای ) . این باعث می شودنسبت 1 تا 3 .

مرحله 3:
اجرای مخلوط کن تا مواد گیاهی است به عنوان جریمه به عنوان آن می گذرد برای به دست آوردن و همه چیز به خوبی مخلوط شده است . پور محتویات از مخلوط کن به یک شیشه دهان گسترده است . کلاه، برچسب، و تاریخ شیشه .

این اجازه را به شیب دار در یک نقطه گرم از نور مستقیم برای یک دوره 2 هفته ، به خاطر سپردن هر روز به لرزش شیشه .

گام 4:
بعد از 2 هفته ، فشار مایع از مواد جامد از طریق تور یکجور پارچه پشت نما که از ان جامههای زنانه و پرده درست میکنند و یا خوب و استخراج به همان اندازه از مایع به عنوان شما می توانید . فشار مایع دوباره از طریق یک فیلتر قهوه مقاله .

ذخیره عصاره مایع دربطری قطره چکان کهربا و به وضوح بطری در این راه برچسب ها :

" اکیناسه
نسبت 01:03
دوز = 5 تا 15 قطره در روز زمانی که مورد نیاز "
خوب - من استفاده می شود اعداد را گرد زیبا و چرخ دنده های روانی خود را هنوز هم در اطراف آن معمای کمی از کار " آب چقدر است 10٪ از کل مورد نیاز است ؟ " که من موفق به دزدکی حرکت کردن گذشته شما در مرحله 1 . من انجام نمی ' مغز کرنش ' خوب، اما من می توانم آمد بسیار نزدیک به مقدار دقیق آن با استفاده از جدول زیر و به همین ترتیب به شما .

1 اونس = 2 قاشق غذاخوری = 600 قطره
1 / 2 اونس = 1 قاشق غذاخوری = 300 قطره
4/1 اونس = 1/2 قاشق غذاخوری = 150 قطره
1 قاشق چایخوری = 100 قطره
1 /2 قاشق چایخوری = 50 قطره
1/4 قاشق چایخوری = 25 قطره
بنابراین 10 درصد از مجموع 1 اونس چیست؟

این همان 10 ٪ از 600 قطره - است ؟

یکنوع بازی شبیه لوتو ! شما آن را کردم ! 60 قطره از آب مقطر .

چیزهای بطرز شگفت انگیزی ساده است و شما می توانید خود را در پشت در حال حاضر پت . همیشه به یاد داشته باشید که 600 قطره معادل 1 اونس است . و که 100 قطره برابر است با 1 قاشق چایخوری. بقیه خواهد بود آسان به کشف از وجود دارد .

در حال حاضر که تنفس شما را آسان تر ، ما می توانیم به سرزمین حمله قلبی دریافت کنید.
چه می شود اگر مواد گیاهی خود را 60٪ یا حتی 70 ٪ آب است؟ بعد از همه - گیاهان به ندرت ملزم شود تا 50 ٪ آب است . من واقعا باید پایان دادن به بحث من در این نقطه ...... من فکر کردن در مورد آن ........ نداره - من می خواهم با ایمیل بمباران !

مایع در کل قرار است به 6 اونس .

اگر مواد گیاهی خود را 75 ٪ آب است، پس شما در حال حاضر 1 ½ اونس آب قفل شده است و تا داخل آن .

از آنجا که راه حل 50/50 مایع بالغ بر 6 اونس . 3 اونس است . آب و 3 اونس است . از الکل، آن را تنها باقی می ماند دیگر 1 ½ اونس برای اضافه کردن . آب به را تشکیل می دهندمجموع کامل مورد نیاز .

سپس از 3 اونس آن اضافه کنید. الکل خالص و اندازه گیری های مایع خود را در حال تکمیل است . این در مخلوط کن قرار گرفته و همانطور که در بالا به پایان رسید .

** استریل آب ( آب پز ) است که همیشه در آماده سازی محصولات برای استفاده در منزل استفاده می شود **


گفت: پس از ALL OF بالا ، من آن را در منافع پیگیری جدی گیاهی ارائه می گردد . برای اکثر استفاده در منزل ، به سادگی ترکیب 2 اونس . از ریشه تازه با 6 اونس . از 100 اثبات ودکا ، اختلاط، و پس از روش فوق برای 2 هفته steeping همه است که نیاز به تولید یک محصول کار است. نگران نباشید،یا دو قطره اضافی در دوز به حساب اجازه می دهد برای یک نسخه کمی سیراب کردن .

اگر استفاده از الکل است که به شما جذاب نیست، آن را نیز ممکن است به استفاده از 1 قسمت گیاه به 5 قسمت سرکه در همان شیوه ای برای استخراج خواص گیاه . آن را نمی خواهد به عنوان یک ترکیب قوی باشد هر چند از آنجا که الکل مورد نیاز برای استخراج ترکیبات گیاهی خاص .

عصاره از مواد گیاهی خشک

عصاره های ساخته شده از مواد گیاهی خشک شده شامل بسیاری از انواع عصاره های گیاهی . نسبت استاندارد مورد استفاده در هنگام ساختعصاره گیاه خشک، همچنین به عنوانتنتور شناخته می شود ، این است :
1 بخشی از گیاه خشک شده به 8 قسمت مایع .
این را به عنوان 1:08 نوشته شده

جانمایی این تعداد نسبت به عصاره خریداری شده به شما قدرت خود را بگویید .

اساسا، ساخت یک عصاره گیاهی خشک شامل همان روش است . شما پودر گیاهان را در یک مخلوط کن یا آسیاب قهوه و سپس آنها را با 8 بار ( وزن ) به عنوان مایع زیادی ترکیب . برای اهداف خانگی ودکا 100 ضد فراهم می کند محیط استخراج ایده آل از آن 50 ٪ آب و 50 ٪ الکل است .


عصاره شما را قادر به حرکت خواص درمانیگیاه بهمتوسط ​​دراز مدت مایع . عمر مفید عصاره چندین سال در مقایسه با گیاه خشک در برگ یا فرم ریشه تکه بزرگ که تنها برای حدود یک سال قابل دوام است. مقدار مصرف نیز آسان تر به قضاوت با مایع دربطری قطره چکان .
کهربا بطری های تنتور از تامین کنندگان herbalware در دسترس هستند (نگاه کنید به جایی که آن را خرید ) .

اجازه دهید از طریق یک مثال کار می کنند تا شما را راهنمایی همراه ...
وزن 1/2 اونس . برگ یا ریشه قاصدک

اگر شما به طور جدی علاقه مند در آماده سازی گیاهی ساخته شده در خانه ، شما را مقیاس آشپزخانه قابل اعتماد نیاز دارید!

عمل خرد کردن یا اسیاب کردن شاخ و برگ گیاهان به صورت پودر در آسیاب قهوه و مکان را در یک ظرف مناسب بزرگ نگهشان داشتم . پوششگیاه با 4 اونس ( این 8 بار به عنوان مایع زیادی به عنوان شاخ و برگ گیاهان ) از ودکا 100 ضد . کلاه نقاب دار و لرزش به خوبی به گیاه در سراسر مایع اشباع .

شیشه خود را در یک نقطه گرم از نور مستقیم برای یک دوره دو هفته .
شما باید هر روز به لرزش شیشه .

در پایان دو هفته به شما خواهد مایع از طریق یک فیلتر قهوه و بطری در بطری قطره چکان کهربایی استریل فشار .

برچسب بطری به این ترتیب:

عصاره نسبت قاصدک - 01:08
و اضافه کردن تاریخ .

به هر حال - هر ارزان 100 ضد ودکا خواهد کار انجام دهد. لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول را در یک نام تجاری شناخته شده است .

هر شاخ و برگ گیاهان است که در شکل خشک آن استفاده می شود را می توان بهعصاره در این روش ساخته شده است .

چند گیاهان وجود دارد که نمی تواند به صورت خشک مورد استفاده قرار گیرد از آنجایی که آنها خواص درمانی خود را پس از خشک شدن از دست بدهند . به همین دلیل آنها در حال تازه استفاده می شود . (نگاه کنید به عصاره تازه ).

نوع مطلب : متفرقه هایی از شیمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سئوال : چگونه اسانس استخراج شده از گیاهان ؟
جاناتان از فیندلای ، OH می نویسد : "من دوست دارم با استفاده از گیاهان معطر در پخت و پز من و ( به عنوان اسانس ) در صابون من . من می توانم درک چگونه پوست پرتقال یا نعناع یا رزماری ( واقعا قوی گیاهان بو کردن ) می تواند مقدار زیادی از اسانس داشته باشند ، اما چگونه روغن های ضروری شما می توانید از گل ها ، گیاهان ظریف تر و یا چیزهایی مانند چوب سدر یا دارچین ؟ "
جواب : جاناتان ، شما در مورد یکی از موضوعات مورد علاقه من ... اسانس خواسته ایم . اسانس ترکیبات شگفت انگیز - یکی از شگفتی های واقعی از طبیعت . آنها"اصل" گیاه - چه چیزی باعث آن خاص است . روغن ها در سلول های گیاهان ذخیره می شود - گاهی اوقات در برگ و یا سوزن ( مانند نعناع یا کاج ) ، در گل ( مانند رز یا گل بابونه ) ، پوست ( مانند درخت غان یا دارچین ) ، ریشه ( مانند زنجبیل و یا سنبل هندی ) در پوست و یا پوست (مثل مرکبات ) و یا در دانه ( مانند هل یا رازیانه ) .
شما در مورد برخی از گیاهان سرشار از عطر و بوی حق با شماست . همه شما باید انجام دهید این است قلم مو رنگ کردن در برابررزماری بوش ، یا مالش چند نعناع با هم برگ به انتشار عطر و بوی خود را . اما دیگر از گیاهان بسیار سخاوتمندانه با روغن معطر خود نیست. طول می کشد 2000-5000 پوند از گلبرگ های گل رز به عملکرد یک پوند افزایش یافت اسانس . طول می کشد تا 1000 پوند یاسمن ( حدود 3 میلیون گل) به عملکرد یک کیلو اسانس یاسمن . در مقایسه با این ، اسطو خودوس عادی به نظر می رسد مثل یک معامله ! فقط 200 پوند از گل به یک پوند از اسانس اسطو خودوس عادی .

تقطیر و بیان :اکثریت اسانس از دو روش به دست آمده است.

بیان این نسخهها کار برای روغن مرکبات مانند پرتقال، لیمو و آهک ( پوست فشار داده شده است ، از فشردن از نفت ) ، اما اکثریت از بقیه از روغن های ضروری از نوعی تقطیر یا آب یا بخار می آیند .

هم وجود دارد برخی از گیاهان نادر است که نیاز به روغن های ضروری خود را حلال استخراج - این معمولا به عنوان بتن ، resinoids یا مطلق می گویند .

و اما بخار کلیدی به بسیاری از روغن های ضروری است که ما با کار به عنوان سازندگان شمع و صابون است . در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد آب و تقطیر با بخار از روغن های ضروری است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طریق مکاتبه با دوشنبه - یا به من یک سوال - مراجعه کنید همه چیز درباره طریق مکاتبه دوشنبه . شما همچنین می توانید از سوالات قبلی من در دوشنبه بایگانی طریق مکاتبه پاسخ داده شده را بررسی کنید.

طریق مکاتبه دوشنبه یکی از ویژگی های بر روی سایت جایی که من سوالات و پاسخ خوانندگان به اشتراک گذاشتن است . شما می توانید سوالات در مورد شمع سازی، صابون ، و یا هر یک از صنایع دستی مرتبط است که ما درگیر شوید. فقط به من با " طریق مکاتبه دوشنبه " در خط موضوع ایمیل بپرسید.

نوع مطلب : متفرقه هایی از شیمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب